PAST
Moderna: Mikoláš Růžička & Terezie Kovalová / 4.11.21 / Winternitzova vila
Hudební žánr označovaný jako modern-classical nebo neo-classical je za uplynulou dekádu stále populárnější. Převážně díky skladatelům jako jsou Max Richter, Nils Frahm, Ólafur Arnalds, Jóhann Jóhannsson nebo Hildur Guðnadóttir. Z islandských kostelů a malých klubů se dostali až ke komponování hudby pro velké hollywoodské filmy nebo seriály, a vyprodávají největších a nejprestižnější světové sály. Na české hudební scéně se nachází několik autorů, kteří neztrácejí mnoho na kvalitě či úrovni od zmíněných jmen. A právě tyto hudebníky a hudebnice bude cyklus Moderna představovat vždy v neklubovém prostoru. Stejně jako v architektuře i výtvarném umění představoval modernismus nové pohledy a inovativní postupy i zmínění hudebníci hledají nové směry kam klasickou hudbu posouvat. Proto se Moderna bude konat v místech, které jsou symbolem modernismu. Máme tu čest uvést první díl cyklu v architektonické ikoně Adolfa Loose ze začátku 30. let 20. století ve Winternitzově vile. Po koncertě byla možnost si prohlédnou celou vilu.
Soundtrack of Prague: WWW Neurobeat + Vision of 1994 / 15.10.21 / CAMP
GOODGOOD x 4+4 Dny v pohybu: ATMOSFÉRA JE… TEĎ A TADY! / 16.9.21 / Nová strašnická škola
Písničky, improvizace, jam… hudebníci rozmístění po budově v intimní a ambientní atmosféře. Síla je v napojení v přítomném okamžiku. Romantismus v brownfieldu. Umělecké instalace a hudba. Odpojení od reality.
Václav Havelka, Terezie Vodička Kovalová, Bohemian Cristal Instruments, Never Sol, Marwan Alsolaiman,
Vojta Nýdl & Vít Křišťan.
FUTURE JISKŘÍ vol. 1 / 27.7.21 / Stalin 
HYPERPOP x BUBBLEGUM BASS x DRAG QUEEN
Toyota Vangelis, Miss Petty + The Haus of Garbáge, litterbin, Nevinnost, Kewu, Planeta Nova dj’s.
Párty, která vzešla ze spolupráce na songu Jinak to nejde od Toyota Vangelis, Miss Petty a litterbin. Cover verze cover verze normalizačního hitu ovšem v novém, aktuálním podání. Živé koncerty a dj sety. Populární hudba s progresivní elektronikou.
Soundtrack of Prague: Monika Načeva & DJ Five / 21.7.21 / CAMP 
Další Soundtrack of Prague proběhl v rámci letního programu CAMPu a vystoupili na něm Monika Načeva a DJ Five. K jejich tvůrčímu propojení došlo s deskou „Mami“ (2007), na které spolupracoval také kytarista Michal Pavlíček. Později, přesně po deseti letech navázali na spolupráci s další deskou „Průvan v Hlavě“. Na ní jako producent spolupracoval také slovenský Valér Smutko aka Tentato. Výrazný podíl na desce měla také básnířka a textařka Sylva Fischerová. Monika Načeva vybrala pro akci Soundtrack of Prague speciální selekci skladeb, které městská témata zahrnují.
Cyklus Soundtrack of Prague představuje audiovizuální projekty a hudební interprety, kteří se ve své tvorbě zabývají městskou tematikou. 
Soundboat sessions: Piqi Miqi & Ricky LA / 27.6.21 / Port X
Piqi Miqi - americký hudebník, zpěvák a herec dlouhodobě žijící v Praze je častokrát v konverzacích přirovnáván k Princovi. Je to super talent a rozhodně to přirovnání není daleko od pravdy. V seriálu Ulice jste ho sice asi neviděli, ale pokud jste neslyšeli jeho skladby, tak o hodně přicházíte. Najdete je na jeho Spotify nebo Youtube. Druhým objev Ricky LA z Reunionu, žije také pár let žije v Praze. Na začátku loňského léta vydal svůj první & very good vibes song Holidays. Čerstvý vítr pro lokální scénu.
Cyklus Soundboat sessions představuje lokální mladé hudební talenty v akustické, komorní podobě.
GOODGOOD Pop Up Radio / 6-12.7.20 / Národní zemědělské muzeum
Více než 30 pražských dj’s a hudebníků žánrově napříč klubovou scénou. Hudební sety doplnily debaty na ekologická a environmentální témata (Zeleň ve veřejném prostoru, Informace o změnách klimatu v médiích veřejné služby, Smart City, Budoucnost Prahy v klimatické krizi a Využití obnovitelných zdrojů energie pro města).

HRTL, NobodyListen, KEWU, Aid Kid, Oliver Torr, Josef Sedloň, Fatty M & dj Schwa , NCOL & Marie Pravda , DJ IM Cyber, Eva Porating, Raphael Kosmos & whydie?, C.Monts , Tris Kayo, Mary C, dMIT.RY, Kuba'93, Psj, Not Tonight, Mike.H & Not_me, Tasya, Toyota Vangelis, Losko & Motch, ODODDNT, Mr. Ultrafino & Mikuláš, Miss Cee, Tea Jay Ivo, Karel Havliček, Pierre.
radio_popup_zemedelske
GOODGOOD x GoOut: Soundboat sessions: Zea & Milan André / 5.3.20 / Port X
Zea
Zpěvačka a tanečnice Alžběta Ferencová vystupuje pod pseudonymem Zea. Jako choreografka měla vždycky blízko k hudbě. Soundboat session byl její první koncert a představila na něm své první singly a skladby z desky Burning Lights, které vyšlo na podzim roku 2020. 

Milan André
Kanadsko-slovenský hudebník je objevem prestižního slovenského vydavatelství Slnko records. Vydal u nich debutové album Who I Am?. Svůj talent uplatňuje především u hraní na akustickou kytaru a je přirovnáván např. k Benu Howardovi, Mattu Corbymu nebo Jono McCleerymu.
Soundtrack of Prague: SPAM: Karel “Gott” Prager + Dukla & plusmínusnula / 28.11.19 / CAMP
SPAM: Karel “Gott” Prager je audiovizuální kompozice Vladimíra 518, Davida Vrbíka a Ondřeje Anděry, protknutá tématem života a tvorby největšího a nejkontroverznějšího českého architekta druhé poloviny 20 století. Karel Prager. Na akci také vystoupili dvě mladé indie kapely Dokla a plusmínusnula, jejichž koncerty doplnili speciální projekce vytvořené pro unikátní projekci (24x4m) reflektující skladby obou kapel.