PAST
GOODGOOD & KLIMATIST*KA PRESENT: Toyota Vangelis & Never Sol
Záznam koncertu Toyota Vangelis & Never Sol, vznikl v polovině května během doznívajícího lockdownu ve spolupráci kulturní platformy GOODGOOD, edukativního projektu Klimatist*ka a kolektivu Tetris. Okolí zámku Jezeří, kde natáčení probíhalo se vybralo záměrně. Zámek na rozhraní dvou světů, jak bývá historická památka nazývána, se stal ikonickým místem na hraně mostecké uhelné pánve a svým jedinečným geniem loci podtrhl naléhavost uměleckého sdělení.
Soundboat sessions: Piqi Miqi & Ricky LA / 27.6.21 / Port X
Piqi Miqi - americký hudebník, zpěvák a herec dlouhodobě žijící v Praze je častokrát v konverzacích přirovnáván k Princovi. Je to super talent a rozhodně to přirovnání není daleko od pravdy. V seriálu Ulice jste ho sice asi neviděli, ale pokud jste neslyšeli jeho skladby, tak o hodně přicházíte. Najdete je na jeho Spotify nebo Youtube. Druhým objev Ricky LA z Reunionu, žije také pár let žije v Praze. Na začátku loňského léta vydal svůj první & very good vibes song Holidays. Čerstvý vítr pro lokální scénu.
Cyklus Soundboat sessions představuje lokální mladé hudební talenty v akustické, komorní podobě.
GOODGOOD Pop Up Radio / 6-12.7.20 / Národní zemědělské muzeum
Více než 30 pražských dj’s a hudebníků žánrově napříč klubovou scénou. Hudební sety doplnily debaty na ekologická a environmentální témata (Zeleň ve veřejném prostoru, Informace o změnách klimatu v médiích veřejné služby, Smart City, Budoucnost Prahy v klimatické krizi a Využití obnovitelných zdrojů energie pro města).

HRTL, NobodyListen, KEWU, Aid Kid, Oliver Torr, Josef Sedloň, Fatty M & dj Schwa , NCOL & Marie Pravda , DJ IM Cyber, Eva Porating, Raphael Kosmos & whydie?, C.Monts , Tris Kayo, Mary C, dMIT.RY, Kuba'93, Psj, Not Tonight, Mike.H & Not_me, Tasya, Toyota Vangelis, Losko & Motch, ODODDNT, Mr. Ultrafino & Mikuláš, Miss Cee, Tea Jay Ivo, Karel Havliček, Pierre.
radio_popup_zemedelske
GOODGOOD x GoOutSoundboat sessions: Zea & Milan André / 5.3.20 / Port X
Zea
Zpěvačka a tanečnice Alžběta Ferencová vystupuje pod pseudonymem Zea. Jako choreografka měla vždycky blízko k hudbě. Soundboat session byl její první koncert a představila na něm své první singly a skladby z desky Burning Lights, které vyšlo na podzim roku 2020. 

Milan André
Kanadsko-slovenský hudebník je objevem prestižního slovenského vydavatelství Slnko records. Vydal u nich debutové album Who I Am?. Svůj talent uplatňuje především u hraní na akustickou kytaru a je přirovnáván např. k Benu Howardovi, Mattu Corbymu nebo Jono McCleerymu.